Petr Kotvald zazpívá v neděli v rodném městě při charitativním koncertu

19. února 2011 v 16:43 | Stanislav Stebila |  kultura - články v novinách

Žatecký a Lounský deník - 10.12.2010

Zúčastní se ho děti z celých severních Čech; následovat bude další večerní koncert v divadle.
Umělecká agentura Gardes společně s Petrem Kotvaldem uspořádají před hlavním večerním adventním koncertem v Městském divadle Žatec 12. prosince odpolední charitativní koncert pro děti z celého Ústeckého kraje. Zpěvák se v Žatci narodil a ve městě strávil své dětství.
Původní úmysl agentury byl uspořádat jediný koncert a nabídnout tak několik desítek míst dětem z dětských domovů.
"Mimořádný zájem o adventní koncert našeho rodáka ze strany místních fanoušků nás nejenom těší, ale tato skutečnost nás společně s Petrem přiměla k tomu, že uspořádáme samostatný odpolední charitativní koncert pro tyto děti, které nemohly být vychovány ve vlastní rodině. Pozvání přijalo na osm dětských domovů, ústav sociální péče a další organizace" svěřila se majitelka umělecké agentury Gardes Ivana Stebilová.
"Na nedělní adventní koncerty se moc těším. Vystoupení před domácím publikem má vždy své kouzlo, navíc v době adventu se jedná o mimořádnou atmosféru," dodává Petr Kotvald.
Zpěváka v divadle doprovodí špičkoví hosté, členové České filharmonie, včetně místního dětského pěveckého sboru Klíček ZUŠ Žatec pod vedením paní učitelky Alžběty Urbancové.
V adventním čase Petr Kotvald s programem nazvaným Vánoce hrajou glórijá vystupuje po celé ČR už třetím rokem a není náhodou, že všechny koncerty jsou beznadějně vyprodané. Letos navštívil Českou Lípu a Třebechovice.
Po Žatci vystoupí Petr Kotvald v Praze, Chebu a adventní turné končí v Jiříkově u Rumburku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 29. června 2011 v 13:22 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama