Grand hotel PUPP- výroční ples

20. února 2011 v 0:27 | Stanislav Stebila |  kultura - články v novinách
Karlovarský, Chomutovský, Žatecký a Lounský Deník, A report, Army.cz- 31.1.2005
V pořadí již desátý, jubilejní reprezentační ples vojenské posádky Radošov se uskutečnil v pátek 28. ledna 2005 ve slavnostním sále karlovarského Grand hotelu Pupp.
Necelou pětistovku příslušníků Armády ČR a široké civilní veřejnosti přivítal s předtančením soubor Tučňáci ze ZUŠ v Žatci a moderátor TV Prima Petr Zajíček společně s velitelem vojenské posádky Radošov podplukovníkem Ing. Antonínem Juříkem.
Program zpestřily svým vystoupením mažoretky Sněhurky pod vedením Lenky Turkové a vystoupením ve Free stylu studenti hotelové školy - SOU a SOŠ Žatec K tanci a poslechu hrála nejen skupina Flash Dance. Hosté si mohli zatančit ve dvou tanečních blocích i na známé hity krále rock'n'rollu v podání revivalové kapely Elvis Presley Show band a přesně o půlnoci s písněmi Karla Gotta, které zazpíval druhý host večera Kamil Emanuel.
Možností zatančit si však programová nabídka neskončila. V restauraci Becher´s bar pro návštěvníky plesu byla připravena diskotéka Karla Fialy pro všechny věkové kategorie.
Součástí celého večera byla expozice výstavy "Zaniklé obce Doupovska" a svého vyhodnocení se dočkala i fotografická soutěž příslušníků Střediska obsluhy výcvikového zařízení Hradiště, nazvaná "Krásy Doupova".
Program byl doplněn velkoplošnou projekcí foto snímků ze života vojenské posádky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama